+420 737 219 202 / +420 511 119 983

Společnost MUSIL a partneři, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2010. Obchodní tradice naší společnosti sahá až do roku 1960 a také díky ní získávají naši klienti jistotu spolupráce se stabilním partnerem.

Naši klienti oceňují především to, že přesně ví, s čím mohou počítat v případě pojistných událostí a vyzdvihují, že se o ně staráme nejen při přípravě toho nejlepšího řešení z oblasti pojištění a při jeho realizaci, ale zejména to, že jsme s nimi v případě škody od jejího počátku až po výplatu pojistného plnění ze strany pojišťovny. V případě řešení financování bydlení jsou spokojení s rychlostí a přesností zajištění finančních prostředků, které jim umožní ve velmi krátkém čase rekonstruovat nebo si pořídit nové bydlení.

Firemní klienti si nás najímají jako poradenskou společnost, která jim pomáhá dosahovat zvýšení obratu nebo zvýšení distribučních kapacit. Unikátních výsledků naši klienti dosahují proto, že každou zakázku řídíme jako projekt, do kterého zapojujeme jen ty odborníky, kteří odborně a praxí odpovídají obsahu projektu. Tréninky účastníků jsou vždy propojeny s praktickým blokem, pro který má každý jednotlivec stanoven svůj osobní plán aktivit a výsledků, jehož vyhodnocení a doplnění dovedností probíhá na následujícím tréninku. Ve zpětných vazbách účastníků programů se nejčastěji objevuje kladné hodnocení praktických příkladů, struktury jejich práce, získání nové motivace, netradičního přístupu, použitelnosti v praxi.

Je pravidlem, že klienti, kteří s námi odcestovali na dovolenou, si další dovolenou vyberou znovu právě u nás. Obvykle to zdůvodňují tím, že podrobné znalosti lokalit a ubytovacích kapacit, které mají naši pracovníci, významně pomohly při výběru dovolené a ta pak proběhla přesně tak, jak si ji představovali. Firemním klientům nabízíme bezstarostnou realizaci incentiv, které připravíme na míru dle jejich požadavků.

Partnerský přístup uplatňujeme nejen v rámci naší společnosti a ve vztahu k obchodním partnerům, ale také k našim klientům. Tuto naši filozofii odráží také naše logo, kde ji znázorňuje grafický symbol nahrazující písmeno „A“ v názvu naší společnosti. Pevným spojením dvou zjednodušených velkých písmen „A“ vzniká písmeno „M“, tedy zároveň první písmeno jména „Musil“, kterým se hlásíme k tradici naší rodiny v pojišťovnictví, která se píše od roku 1960.  Toto spojení – partnerství – je dále podpořeno kruhem, ve kterém je celý symbol umístěn. Použitá červená barva symbolizuje sílu, energii a aktivitu.

A právě sílu, energii a aktivitu dodáváme našim klientům k naplnění jejich cílů.

S úctou

Ing Martina Musilová
Výkonný ředitel a jednatel


Foto_1


Foto_2


Foto_3 
Pojištění Poradenství Cestování O nás
Financování bydlení a uvěry Call Centrum ● Rezervace hotelů a letenek Kanceláře
Investice a spoření Akce, marketing a účetnictví Napsali o nás Kontakt
Penze Personalistika Údaje o firmě Webmail

 

© 2014 Web a grafický design DeMontfort Ltd. , za obsah zodpovídá MUSIL a partneři, s.r.o.